Nezařazené

Zajděte si zaplavat do bazénu

Milujete vodu a cítíte se v ní příjemně? Pak je pro vás plavání jako dělané. Skvěle se tím odreagujete, starostí všedních dní odplavou a vy se potom budete cítit příjemně unaveni. Plavání má nejen preventivní, ale také léčebné účinky. Jestliže momentálně trpíte nepříjemnou bolestí zad, pak je pro vás plavání ideálním způsobem, jak tyto bolesti zmírnit nebo jak se jich úplně zbavit. Než si zajdete s bolestí zad k lékaři, zkuste se nejprve vydat touto alternativní cestou, která vám může pomoci zbavit se bolavých zad a problémů s páteří.

Jestli právě procházíte nějakým stresujícím obdobím, jste unaveni a bez energie, pak vás plavání nabije, uleví vaší unavené psychice a povzbudí váš organismus.

Nemusíte se obávat žádných případných omezení. Plavání je totiž vhodné pro jakoukoliv věkovou kategorii, nemá vůbec žádná omezení. Začněte pravidelně chodit plavat a již po pár týdnech na sobě pocítíte pozitivní účinky.

POZITIVNÍ ÚČINKY PLAVÁNÍ NA LIDSKÝ ORGANISMUS
–          Zmírnění bolestí zad a pohybového aparátu
–          Zpevnění a posílení svalstva
–          Uvolňující a relaxační účinky, příznivé účinky na psychiku
–          Zlepšení imunity a obranyschoposti
–          Zlepšení fyzické kondice
–          Na rozdíl od jiných sportů nezatěžuje plavání klouby
–          Ideální jako možnost rehabilitace

Výhod, které vám plavání, ať už v bazénu nebo v rybníku, přinese, je opravdu nespočetně. Proto neváhejte, sbalte si plavky a ručník a vyrazte si k rybníku nebo do bazénu zaplavat si. Nejen s fyzičkou, ale i s psychikou dokáže pravidelné plavání hotové zázraky.

A pokud chcete ještě něco navíc, tak můžete navštívit aquapark, který vám současně nabídne třeba i saunu a parní komoru. Posílíte tak účinek na vaše zdraví ještě o něco více. Můžete s sebou vzít třeba vašeho partnera a užít si tak plavání s následnou návštěvou sauny ve dvou.