Www

Webové stránky

Webové stránky jsem navštěvovala každý den. A chtěla jsem taky umět webové stránky vytvářet. Jenže to není úplně jednoduché. Já jsem si myslela, že to jednoduché je. Ovšem jsem se hodně spletla. A teď vytvářet webové stránky je hodně složité. Myslela jsem si, že když se o to budu snažit a učit se, tak to bude lepší. Ale ovšem opak byl pravdou. Čím víc jsem o tom četla, tak tím víc to bylo opravdu těší pochopit. Nevěděla jsem, kde a jak začít. A proto jsem si řekla, že jakmile něco málo pochopím, tak si o tom zjistím i více informací. A protože jsem byla šikovná, tak jsem docela začala rychle všechno chápat.

Bez počítače být nemohu.

Ovšem ale není všechno dokonalé. Vždyť já jsem si řekla, že bych jistě potřebovala asi nějaký kurz. Ovšem kurzů je opravdu mnoho. Záleželo na tom, jaký kurz mám asi vybrat. Jestli by byl kurz pro pokročilé, začátečníky nebo mírně pokročilé. To byla velká otázka. Jenže já jsem se chtěla opravdu ve webových stránkách moc zlepšit. Znala jsem pouze základy.

Ráda se vzdělávám.

A jak všichni víme, tak základy nestačí absolutně nikde. Byla jsem asi nahraná a teď když jsem se chtěla přihlásit do nějakých kurzu, tak mi řekli, že je mají plno. A co jsem měla tak dělat? A nevěděla jsem, kdy začít. Říkala jsem si, že je to asi osud anebo že jsem vám na webové stránky úplně vykašlat. A nic nedělat. Jenže já jsem to nevzdala. Stoupla jsem si do fronty. Koupila jsem si dvě knihy o počítačích a taky jak na webové stránky. Řekla jsem si, že příští rok určitě půjdu do toho kurzu. A naštěstí se mi to vyplatilo. Teď už mě odepsali, že mě vezmou. A byla jsem nadšená, protože příští rok mám nástup do kurzu. A tak chci být připravená. A proto se díky knihám taky tomu víc budu věnovat. Myslím, že pozitivní zkušenosti se vždycky vyplatí a že je pěkné, když se člověk stále učí. Je totiž vždy co. A jak to máte vy?