Nezařazené

Vzdělávání online – různorodé kurzy


Online videokurz přípravy sushi
Videokurz přípravy sushi, je přesně pro ty, kteří jsou časově zaneprázdněni a nemohou navštěvovat kurz osobně. Trvají do okolo třech hodin, jsou srozumitelně rozdělený do několika desítek kapitol a součástí jsou i studijní materiály s nákupními seznamy. Společnost Kyselové, tento kurz nabízejí dokonce s doživotním přístupem, takže si ho kdykoliv můžete pustit znovu, nebo naučit sushi i někoho jiného. V ceně je výuka 6ti druhů sushi, 9ti omáček, úprava zeleniny, speciality z tofu a dezerty.
reflexiologie
Kurz relaxační masáže online
Pokud byste rádi ovládli kouzlo masáží a svoji drahou polovičku chtěli příjemně překvapit, tento kurz je skvělou volbou. Z pohodlí domova budete mít k dispozici několika hodinová videa k relaxační masáži celého těla. Tuto online výuku pomocí videokurzu nabízí třeba Jan Švehla. V ceně programu je  videolekcí, skripta s učebními technikami a podpora lektor nonstop na emailu. Jako bonus po absolvování výuky obdržíte i certifikát o účasti.
japonské jídlo
Kurz tvůrčího psaní z obýváku
Tento kurz nabízí například sama Gabriela Kosařová redaktorka nakladatelství, která je členem skupiny Kurzy z obýváku. Její kurz je rozdělen na několik podlekcí, každá z nich obsahuje video s psaným výkladem. Naleznete zde i rady k oslovení nakladatele, cvičení, triky a tipy. Vše navíc v PDF verzi je stažení a uchování. Obsahem kurzu je vše co spisovatel potřebuje k napsání úspěšného díla – od uvěřitelných postav, stylu vyprávění, dialogy, hlavní cíl a zápletka, editace díla a nakonec i publikování přes nakladatele.
ručně psaná kniha
Přes internet šéfkuchařem
Dalším opravdu dobře a cíleně vymyšleným online kurzem, je kurz Akademie vaření. S jednou zakoupenou pernamentkou je možno získat až 50 online výuk vaření pro dva, 8 týdenní jídelníček vyvážené stravy, několik set stránek tištěného textu, online kuchařky a online podporu. I když se všechny lekce zaměřují především na samotnou techniku vaření, s technikami se naučíte i minimálně sto nových receptů. Všechny online kurzy získáte s přístupem navždy, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit.