To nejlepší lůžko pro děti

Když nastane doba, kdy je dítěti jeho dětská postýlka malá, je načase vybrat mu dorůstající postel, ve které bude mít větší pohodlí. Aby se všem dětem spalo více než komfortně, potřebují mít dostatek prostoru na jejich noční válení a přetáčení se z boku na bok. Právě proto jim připravte pelíšek, který bude odpovídat všem požadavkům, které máte vy a vaše ratolesti.

postel s úložným prostorem

Dokonalá délka a úložný prostor

Zařídit pokojíček dá někdy pěkně zabrat. Je podstatné promyslet všechny detaily tak, aby byl pro nich vysněným místem, ve kterém budou mít pocit bezpečí a které jim přinese jistotu spokojeného spaní uprostřed noci. Volba postele s úložným prostorem 90×200 je tedy pro všechny děti ideálním řešením. Díky délce, která je vhodná i pro děti vyššího věku se považuje za postel, která vám vydrží několik let.
Pokud máte obavy z toho, že je až příliš dlouhá a vaše dítě by z ní mohlo snadno spadnout, nedělejte si zbytečné vrásky. Každá postel je zabezpečená ochrannou zábranou, která nepřipustí žádný volný pád.
Co však oceníte ze všeho nejvíce je úložní prostor, který je její součástí. Hodí se pro uskladnění všech lůžkovin nebo třeba i hraček, díky čemu se vám už nebudou válet volně po pokoji.

studentská postel

Masivní dřevo už něco vydrží!

Rodiče pro děti chtějí za všech okolností kvalitu. Tu vám můžeme stoprocentně zaručit – díky odolnému dřevu z masivu. Vydrží jakékoliv zatížení a je odolné i vůči poškrábání nebo brzkému opotřebení. Masivní postele jsou na vrcholu a pro děti tou nejbezpečnější a nejluxusnější volbou, kterou jim můžete dopřát.
Vybrat si můžete hned několik variant barev nebo přírodního provedení, všechno záleží na tom, jaký máte vkus a nepochybně je důležité i to, doladit postel se zbytkem vybavení v pokojíčku. Rozhlédněte se tedy na tom správném místě a budete bezesporu spokojeni nejen vy, ale i vaše děti, které kvalitní spánek potřebují jako sůl.