Půjčovna dodávky Brno je řešení, jak se vyhnout stresu při stěhování

Stěhovací procedura bez stresu? Je to vůbec reálné? V dnešní době, kdy jsme stresem obklopeni na každém kroku? Možné to je, máme totiž k dispozici řadu pomůcek a technologií, které ve dvacátém století neexistovaly, nebo byly jen stěží dostupné. Například půjčovna dodávky Brno. Jistě si dokážete vybavit humorné scény z legendárního snímku „Kulový blesk“, kde Fazekaš v poklidu popíjel kávu před domem pod peřinou a v pyžamu, a kdy stěhováci museli jít na svačinu, protože paní Jechová si stěhování rozmyslela. „Největší akce v dějinách stěhování“ totiž vázla na koordinaci stěhovacích vozů a tomu se dnes můžeme vyhnout vypůjčenou transportní dodávkou.
kamionová doprava
Dříve nebylo možné zatelefonovat do půjčovny, nebo odeslat objednávku e-mailem – buď jste veškerý nábytek (v té době většinou nerozebíratelný) odváželi vlastním vozem na střešním nosiči, při troše štěstí jste měli za autem „kouli“ a někde jste si složitě opatřili přívěsný vozík, anebo jste se svěřili do rukou stěhovákům. A ti se obvykle nechovali přívětivě a svou práci považovali za nutné zlo.

Jste pány svého času a ještě ušetříte

Služby stěhovací firmy si můžete objednat i dnes, pochopitelně s větším komfortem, s pojištěním a takříkajíc jistotou, že vše proběhne hladce, ale počítejte s částkou přesahující deset tisíc korun. Pokud ovšem chcete výrazně ušetřit a jste fyzicky alespoň trochu zdatní, můžete se pokusit přestěhovat byt, kancelář či provozovnu svépomocí.
dřevěné bedny
Ve skutečnosti to není tak obtížné, jak by se mohlo zdát, ze všeho nejdůležitější je příprava – balení věcí včetně zabezpečení nábytku ochrannou u fólií, jeho demontáž, odpojení spotřebičů, ale především administrativní úkony, které za vás stěhováci neprovedou. Samotný převoz věcí je rychlý a jednoduchý, přepravní dodávky disponují objemy zhruba od 10 do 18 kubíků a většinou zvládnete celou akci na jeden zátah, anebo se otočíte maximálně dvakrát či třikrát. V průběhu několika hodin máte hotovo, ale hlavně – hlavně jste pány svého času.