Nezařazené

PROČ VŠECHNY MILUJEME SEX VE MĚSTĚ?

Ústřední postava seriálu, která vypraví peripetie svoje a svých tří kamarádek se zaryla do paměti nám všem.  Když se s někým na toto téma bavím, většinou mi odpoví „ jo Carrie, to je ta nejnormálnější“. Ano je to tak, dalo by se říct, že Carrie, je z naší čtveřice tou nejvíc normální. Řeší každodenní problémy jak normálního, tak toho milostného života, stejně jako ostatní ženy po celém světě. Lásky, rozchody, práci, sex, New York. Řekla bych, že každá žena se v Carrie najde.  A kdo by nechtěl najít svého Pana Božského, tak jako Carrie že?

new york

IRONICKÁ MIRANDA

Tvrdá a nekompromisní Miranda, tak by se dala shrnout další z hrdinek.  Miranda nikdy příliš nevěřila na lásku, zato věřila na kariéru. Do té doby, než potkala barmana jménem Steve, který ji změnil. Vždy mě dojme poslední závěrečný díl, kdy můžeme vidět, jak se Miranda změnila, jako vdaná paní a maminka, která našla tu lásku. Takových žen, je po celém světě určitě spousta.

sex

NAJIVNÍ CHARLOTTE

Najivka Charlotte, věčně věřící v lásku a v prince na bílém koni, který nakonec skutečně přijel.  Charlotte musí milovat miliony žen, toužící po té pravé lásce. Charlotte nikdy nepřestala věřit, a to ani po neúspěšném manželství s téměř perfektním doktorem Treyem MacDouglem. I její problémy s otěhotněním se určitě dotkly spousty žen, které se tak s ní mohly srovnávat.

taxi

SAMANTHA

K Samanthě  snad ani není co dodávat. Kdo by ji neznal. Věčně mladá, krásná blondýna s neutuchající touhou po sexu, kdekoli a kdykoli. Její hlášky se staly notoricky známé, stejně jako její postoj k sexu.  Samantha také zcela jistě inspirovala a motivovala tisíce žen bojující s rakovinou, stejně jako její postava. A stejně tak jako její vztah k zajíčkovi Smithovi.
Našly jste se v některé z hrdinek tohoto seriálu? Já nepochybuji o tom, že ano. Je velká škoda, že tento seriál není nekonečný jako jeho sláva, ale možná je dobře, že skončil, jak se říká v tom nejlepším.