Pólo tričko

Taky patříte k těm lidem, kteří mají rádi módu? Já ano. O módu se zajímám opravdu už hodně dlouho a nedokážu si představit, že bych musela módu opustit. A moc ráda sleduji módní trendy a taky kupuji velice často módní časopisy. Akorát mě hodně mrzí, že módní časopisy jsou opravdu už moc drahé, že si říkám, že je přestanu kupovat. Vůbec nechápu, proč se ty módní časopisy musí stále zdražovat. Vzpomínám si, že jsem jeden výtisk časopisu ještě před lety kupovala za šedesát pět korun a nyní už to stojí sto devět korun. A taky vůbec nechápu, proč se to takhle zdražilo za posledních šest let.

Mám ráda květinový vzor.

Vždyť šest není tak dlouhá doba, aby ten finanční rozdíl byl tak markantní. Takže jsem si řekla, že místo čtyř časopisů měsíčně o módě si budu kupovat už jenom dva, aby se mi ta cena vykompenzovala. Protože opravdu už si nedokážu představit, že bych peníze musela věnovat jenom do módních časopisů. A to si raději koupím nějaký módní doplněk anebo rtěnku, protože takhle se mi to vyplatí alespoň více. Kdybych se měla vrátit k módě k oblečení, tak nejraději jsem si oblíbila takový sportovně elegantní styl. Opravdu se mi moc líbí trička, kterým se říká pólo. A tato pólo trička jsou velmi pěkná a kvalitní.

Móda je i glamour.

A většinou se v těchto triček hraje golf anebo tenis, ale já jsem si oblíbila i třeba na město nebo na procházku někde k vodě. Jsem taky ráda, že mého syna taky móda baví a že syn si taky si oblíbil pólo tričko, takže je doma máme opravdu hodně a rádi je nosíme. A já nejenom do práce, ale taky na nákupy anebo taky je nosím doma nebo ve volném čase. A jaká je třeba vaše nejoblíbenější móda? Třeba moje kamarádka zase nedá dopustit na oversize mikiny a svetry. Mě se to taky moc líbí, ale že bych toho musela mít zase doma kvanta, to zase ne. A taky se mi líbí, že se vrací už i retro móda.