Letní zahradní slavnosti jsou oblíbené

Uvažujete-li nad tím, že byste uspořádali oslavu narozenin svých blízkých na vaší zahradě, kde ovšem nemáte žádný vhodný zahradní přístřešek, pak jistě oceníte nůžkový stan 3x3m, který si můžete koupit za výhodnou cenu, a který vám posléze bude ještě dlouhé roky dobře sloužit. Nůžkové stany anebo také tak zvané party stany jsou mezi lidmi čím dál, tím více oblíbené. Nahrává tomu fakt, že jsou poměrně levné, můžete je pohodlně převézt z místa na místo díky praktickému balení do transportní tašky, jsou odolné různým rozmarům počasí a jejich plachta rozhodně nepromokne, a složíte je během několika málo okamžiků.
sezení na oslavu.jpg
Takže lidé, kteří na své zahradě postrádají pergolu, altán, markýzu či jiný přístřešek si velice často pořizují právě nůžkový stan. Můžete jej snadno a během několika minut jednoduše přemístit na místo, kde jej zrovna nejvíce potřebujete a schováte pod něj vše potřebné, co chcete uchránit například před deštěm. A zdaleka se nejedná pouze o vaše zahradní vybavení, nýbrž i o hosty. Takže pokud plánujete nějakou zahradní akci a chcete mít jistotu, že vám ji nepřekazí třeba nečekaný déšť, tak není nic snazšího, než vše nachystat právě pod tento přístřešek v podobě nůžkového stanu.
párty venku.jpg

Oceníte při nich nůžkový stan

Vaše oslava tak okamžitě získá úplně jiný rozměr. Budete se moci přestat trápit tím, co se stane, pokud začne pršet anebo bude foukat silný vítr. V případě většího deště či větru stačí jednoduše připnout stanové bočnice, které jsou stejně jako střecha zhotoveny z nepromokavé látky, a je hotovo, můžete dále nerušeně pokračovat v oslavách.
vlaječky na provázku.jpg
A když si představíte, jak to vypadá, když musíte plánovanou akci narychlo zrušit anebo přesunout dovnitř domu, tak možnost pokračovat v oslavě pod nůžkovým stanem jistě oceníte. Rovněž to velmi přispěje k zachování vaší pohody a pořádku v domě. Přeci jen nastěhovat si do domu desítku či několik desítek hostů znamená udělat si tam pořádný nepořádek, který budete ještě dlouho uklízet. A něčemu takovému se můžete s nůžkovým stanem snadno vyhnout.